کادو تولد متولدین فروردین

برای خرید کادو تولد متولدین فروردین بهتره که اول خصوصیات متولدین این ماه رو بشناسید و بعد کادوی مناسب را انتخاب کنید.

مشخصات کلی متولدین فروردین ماه

متولدین فروردین، افرادی پرجنب و جوش، فعال، پرانرژی، کم طاقت، جسور و بی باک هستند. به همین دلیل تهیه هدیه برای متولدین فروردین باید متناسب با روحیه شاداب و پر جنب و جوششان باشد.

متولدین فروردین؛ اصولا روحیه ای بسیار قوی دارند و در مبارزه برای رسیدن به هدفشان کم نمی آورند. به عبارتی وقتی تصمیم به انجام کاری می گیرند، به هدفشان کاملا ایمان دارند و تا به آن نرسند دست از تلاش و جنگیدن بر نمی دارند.

از بارز ترین خصوصیت اخلاقی متولدین این ماه نیز می توان به مدیر و مدبر بودنشان اشاره کرد، به طوری که وقتی کاری به آن ها سپرده می شود به بهترین نحو آن را مدیریت می کنند و به انجام می رسانند.

نماد ماه متولدین فروردین
نماد ماه متولدین فروردین

خصوصیات بارز متولدین فرودین

پرجنب و جوش، فعّال، عجول، رک و بی‌پروا، زود عکس‌العمل نشان می‌دهد، لایق و کاردان، عاشق قدرت، بی‌صبر و طاقت، قادر است مدّتها تنها باشد، اهل امر و نهی، طرّاح، اهل هیجان، حادثه‌جو، پرتوقّع، ریاست مآب، با اعتماد به نفس، سازنده، به گذشته فکر نمی‌کند، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی‌پذیرد، با مدیریّت عالی، متنفّر از مداخله دیگران، فعّال و جنجالی، با شهامت، با مطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش،اهل تنوّع، با حس مسئولیّت، پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف‌تر از ظاهر است، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند.

زنان متولد فروردین

متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود. اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند.

متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند.

این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباسهای روشن و سنگ عقیق هستند.

مردان متولد فروردین

متولدین مرد این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال هستند. اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور کنند، تا ۹۰ سال عمر خواهند کرد. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است .

متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود را به مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند.

گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است.

متولدین فروردین را بیشتر بشناسیم

شناختن بعضی از روحیات و دانستن بعضی از خصوصیات جالب در مورد متولدین این ماه، کمک به سزایی در هنگام تهیه هدیه برای متولدین فروردین ماه به ما می کند.

از جمله این خصوصیات می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  1. متولدین ماه فروردین از لباس ها و لوازم پر نقش و نگار و چشم گیر خوششان می آید.
  2. اغلب جذب افرادی می شوند که شیک پوش هستند و بوی عطرشان به مشام می رسد.
  3. متولدین این ماه کمی زود رنج هستند،پس ترجیحا هنگام تهیه هدیه برای متولدین فروردین ماه کمی دقت کنیم و وقت کافی را در نظر بگیریم.
  4. متولدین این ماه طبع آتشین و خونگرمی دارند، به همین دلیل به رنگ های قرمز و مشکی علاقه زیادی دارند.
  5. فروردینی هابه موسیقی علاقه زیادی دارند به همین دلیل بهتر است که در هنگام دادن هدیه به آن ها را به مکان هایی ببریم که در آن جا موزیک زنده اجرا می شود.
  6. مهم ترین اجزای بدن متولدین فروردین ماه صورت و سرشان می باشد، پس بهتر است برای تهیه هدیه برای متولدین فروردین این گزینه را مد نظر داشته باشیم.
  7. عاشق تفریحات و هدایای هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز هستند.
  8. مهم ترین مسئله ای که برای متولدین این ماه اهمیت دارد این است که،هدیه شان را دقیقا روز تولدشان به آن ها بدهیم. در این صورت هدیه ما ارزش خاصی برایشان پیدا می کند.

چه کادویی مناسب متولدین فروردین ماه است؟

به دلیل هیجانی و عجول بودنشان خود کادو برایشان مهم‌تر از تزیین و کادوپیچی آن است. کادوی این افراد را حتما در روز تولدشان به او بدهید در غیر اینصورت باعث دلخوری او می‌شوید. وسایل پر زرق و برق و تجملی، زیور آلات، گل، وسایل مربوط به آشپزخانه و آشپزی، هر چیز هیجان‌انگیز مانند بلیت کنسرت، گوشی موبایل،لوازم آرایش و… می‌تواند متولد فروردین را خوشحال کند.

دختران این ماه به زیور آلات و جواهرات علاقه خاصی دارند، هر چه هدیه ای که برایشان در نظر می گیرید، زیباتر و جلوه آن خیره کننده تر باشد، برایشان جذاب تر است. وقتتان را برای خرده ریز های کوچک هدر ندهید، آن ها را نمی پسندند.

گوشواره، گردنبند و ساعت جزء زیور آلات مورد پسندشان هستند. دقت کنید که خیره کننده باشند، فروردینی ها عاشق وسایل شیک و پر جلوه و خوشرنگ می باشند.

 معادل میلادی ماه فروردین

  • ۱۰ اسفند تا ۱۱ فروردین ماه مارچ
نماد ماه مارچ (مارس)
نماد ماه مارچ (مارس)
  • ۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه آوریل
نماد ماه آوریل
نماد ماه آوریل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *