Skip to content

ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد عزیزانمان

فهرست مطالب

ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد عزیزانمان

تولد، یکی از خاصترین روزها در زندگی هر فردی است و چه بهتر که این روز را با سورپرایزهای به یادماندنی برای عزیزانمان جشن بگیریم.

یکی از دغدغه‌های اصلی ما در روز تولد عزیزانمان، چگونگی سورپرایز تولد است و اکثرا ما تمایل داریم به جای یک تولد معمولی، عزیزانمان را سورپرایز یا غافلگیر کنیم.

معمولا برای ما سوالاتی مانند :
که در روز تولد عزیزانمان چگونه آنها را سورپرایز کنیم؟
برای سورپرایز تولد چه کارهایی باید انجام دهیم؟
چه ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد عزیزانمان وجود دارد؟

به وجود میاید که ما در این مقاله سعی کردیم ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد معرفی کنیم تا  شما بتوانید از بین آنها،ایده‌هایی که برای شما امکان‌پذیر است را انتخاب کنید.

کادو و هدیه‌ ی سفارشی

سفارش هدیه‌ ی شخصی سازی شده

با توجه به علایق فرد میتوانید  کادو و هدیه‌ای مناسب تهیه کنید که میتوانید از سایت دریملند محصولات هدیه ی سفارشی سازی شده را انتخاب کنید که یک هدیه ی زیبا و منحصر به فرد و به یاد ماندنی باشد .

 


ارسال بسته پستی

زمانیکه ما حرف از ارسال پست میزنیم همه‌ی ما ناخودآگاه ذهنمان به ارسال نامه‌های رسمی و اداری می‌رود اما ببینید که با همین ارسال بسته پستی چه کار خفن و هیجان انگیزی میتوانید انجام دهید.
فرض کنید می‌خواهید عشقتان را سورپرایز کنید. نامه‌ای که در آن تمام احساسات خود را بیان نموده اید و تولدش را تبریک گفته اید برای او بنویسید. نامه را به همراه هدیه‌ای که از قبل خریده‌اید و یا میتوانید از طریق بخش فروشگاه هدیه ی مورد نظر خود را سفارش داده و نامه ی خودرا جهت قراردادن در بسته برای ما ارسال کنید . پیشنهاد میکنیم که نامه بصورت تایپ شده باشد که برای ارسال بتوانید از طریق ایمیل و یا راه های ارتباطی دیگر برای ما بفرستید که در زمان صرفه جویی شود ، با پست به دست او برسانید. این ایده فقط برای کسانی نیست که از شما دور هستند. حتی می‌توانید برای سورپرایز تولد اعضای خانواده خود هم از این ایده استفاده کنید.


ویدئو غافلگیرانه از عکس‌هایش

ویدئو غافلگیرانه از عکس‌هایش
ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد عزیزانمان

عکس هایش از کودکی تا امروز را جمع‌آوری کنید.اگر از اعضای خانواده شما است میتوانید سراغ آلبوم‌ها بروید و عکس‌ها را اسکن کنید اما اگر دوستتان یا عشقتان است می‌توانید از عکس‌های مشترکتان استفاده کنید یا عکس‌هایی که در فضای مجازی اشتراک گذاشته است استفاده کنید.از هر راهی که فکر می‌کنید و به ذهنتان می‌رسد تعدادی عکس جمع کنید و سپس با استفاده از عکس‌ها و یک موسیقی‌ای که خودش دوست دارد یک کلیپ بسازید و روز تولد عزیزتان را سورپرایز نمائید.


سورپرایز در محل کار

سورپرایز در محل کار
سورپرایز در محل کار

این ایده برای کسانی است که در جایی کار میکنند.
این مورد هم با یک مثال پیش برویم. فرض کنیم شما می‌خواهید همسرتان را غافلگیر کنید. شما باید مخفیانه به همکاران او روز تولدش را اطلاع دهید. از آن‌ها بخواهید در آن روز، تک به تک تولد همسرتان را تبریک بگویند اما نگویند که از کجا با خبر شده‌اند. مطمئناً همسرتان از شنیدن تبریکات هنگام کار و از کسانی که انتظار ندارد روز تولدش را بدانند، غافلگیر خواهد بود.

 


یک روز هیجان‌انگیز

یک روز هیجان‌انگیز
یک روز هیجان‌انگیز

شما می‌توانید برای سورپزایز دوستانتان یک روز هیجان انگیز را برنامه ریزی نمایید. اما چگونه از ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد عزیزانمان در یک روز هیجان انگیز استفاده کنیم؟
یک فرصت فوق‌العاده برای شما فرآهم شده است که به دوستانتان نشان دهید چقدر برای شما اهمیت دارند.شما می‌توانید برای هر ساعت از روز تولد دوستتان یک برنامه(پارک ، سینما و …) در نظر داشته باشید.اگر برای شما سخت است که تمای این کار‌ها را در یک روز انجام دهید می‌توانید در هفته‌ی تولد این برنامه‌ها را اجرا نمائید.

 


هدیه‌ی رویایی

هدیه‌ی رویایی
هدیه‌ی رویایی

همه‌ی ما رویاها و آرزوهایی در ذهن خود داریم.آیا شما می‌توانید رویای کسی که دوست دارید را برآورده کنید؟
شاید کسی در آرزوی داشتن یک ویلا باشد. نگران نباشید همه‌ی آرزوها به این گرانی نیستند. شما باید باخبر شوید هدیه‌ی رویایی از نظر طرف مقابل‌تان چیست و در صورت امکان آرزوی او را برآورده کنید.


بادکنک‌های پشت درب

بادکنک‌های پشت درب
بادکنک‌های پشت درب

تعداد زیادی بادکنک رنگی را پشت درب قرار دهید که با باز شدن در بادکنک‌ها به سمت شخص پرتاب شود. بهترین راه برای این سورپرایز به این صورت است که صبح زود بادکنک‌ها را پشت درب اتاق خوابش بچسبانید.


بلیط سفر به مقصد مورد علاقه

بلیط سفر به مقصد مورد علاقه
بلیط سفر به مقصد مورد علاقه

می‌توانید بلیط سفر به مقصد مورد علاقه‌ی او و یا رزرو هتل را به عنوان یک هدیه جالب در نظر بگیرید. این ایده مناسب افرادیست که عاشق سفر هستند.
برای یافتن مقصد مورد علاقه‌ی او می‌توانید از صفحات مجازی او کمک بگیرید.مثلا می‌توانید مکان‌هایی که بیشتر لایک کرده است یا از آنها تصویر به اشتراک گذاشته است استفاده نمایید.

 


مهمانی غافلگیرانه

مهمانی غافلگیرانه
مهمانی غافلگیرانه

یک جشن تولد مطابق سلیقه‌ی خودش برای او برنامه‌ریزی کنید. مهمانانی را که به آن‌ها علاقه دارد دعوت کنید و با آن‌ها هماهنگ کنید که قصد سورپرایز کردنش را دارید. موسیقی‌ای که دوست دارد،خوراکی‌،کیک مورد علاقه اش را سفارش دهید. تم تولدی را انتخاب کنید که هیجان‌انگیز باشد و به وجد آید. همچنین از ایده‌های بالا هم می‌توانید در مهمانی غافلگیرانه استفاده کنید.

کادو برای آقایان

کادو برای آقایان و خانم ها یکی از لذت‌بخش‌ترین و به یادمان‌ماندنی‌ترین فعالیت‌ها در زندگی است. هدایا نشان دهنده علاقه،...

مطالعه مقاله