Skip to content
هدیه خاص روز مادر

زیبا ترین هدیه برای روز مادر

فهرست مطالب

زیباترین هدیه ها برای مادر

هدیه خاص مادر را برای روز مادر تهیه کنید. با هدایای معنی‌دار از تمام کسانی که مادر می‌ شوند جشن بگیرید برای ابرقهرمان‌ های زندگی شما عالی است. یک کتاب آشپزی زیبا برای او بفرستید – مانند این کتاب از مولی باز را بپزید. آن را مستقیماً برای او ارسال کنید، یا آن را به خانه خود ارسال کنید و قبل از اینکه آن را ارسال کنید (یا پست کنید)، یک یادداشت صمیمانه در جلد داخل آن بنویسید و از یادداشت‌های چسبناک برای علامت‌گذاری دستورهایی که فکر می‌کنید او دوست دارد استفاده کنید. یا، مطمئن شوید که او مانند یک روپوش زیبا، دمپایی است. اگر عاشق گل است، از قبل یک گلدان زیبا و در روز بزرگ یک دسته گل زیبا برای او بفرستید.

خرید هدایای شخصی سازی شده برای مادر در دریم لند

امسال، خرید را برای مادران زندگی‌تان با هدایایی که واقعاً آن‌ها را دوست دارند، آسان می‌کنیم. بهترین ایده‌های هدیه روز مادر را می توانید به آسانی در دریم لند پیداکنید.

هدیه خاص روز مادر که می تواند مورد پسند واقع گردند و خاطرات خوبی رایشان رقم یزنند.

هدیه جاقلمی رزینی

اگر مادرتان علاقه ای به نوشتن دارد، این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم. این جاقلمی رزینی زیبا با طراحی منحصر به فرد، راهی عالی و متمایز برای مرتب نگه داشتن لوازم اداری کوچک روی میز است. به عنوان یک دکوراسیون رومیزی، این جاقلمی طلایی شکل نیز برای نگهداری آسان لوازم اداری کوچک مناسب است.

جا قلمی رزینی
جا قلمی رزینی

پکیج قهوه خوری لاکچری

پکیج قهوه خوری، هدیه مناسب و شیکی میتوان باشد برای مادر. زیرا مادر ها بیشتر مواقع در حال کار کردن هستند و نیاز به نوشیدنی دارند، این هدیه می تواند بسیار ارزشمند و پر کابرد باشد.

پکیج قهوه خوری
پکیج قهوه خوری

 

ست بتنی شمع و گلدون و جاقلمی سنگی

اگر مادرتان علاقه ای به دکوریجات دارد و اهل نوشتن باشد، قطعا این هدیه بسیار جذاب و مناسبی برای ایشان هست. ست بتنی شمع و گلدون و جاقلمی، شیک و بسیار زیبا طراحی شده و شما می توانید آن را در دریم لند تهیه کنید.

 

ست بتنی سنگی
ست بتنی سنگی

 

ماگ

ماگ

کاربرد ماگ ماگ یکی از ضروری‌ترین ظرف‌های هر خانه است...

باکس هدیه

باکس هدیه

باکس هدیه باکس هدیه: امروزه برای کادو دادن در مناسبت­‌های...