Skip to content

ماگ تبلیغاتی

فهرست مطالب

ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی

سوالی که بسیار با آن روبرو می‌شویم، به ویژه برای سازمان‌ها، ارگان‌ها و مؤسسات بزرگ ائم از دولتی و خصوصی، این دغدغه همیشه مطرح بوده است که در مناسبت‌‌های مختلف اداری و یا ملی که در آن در پایان هدایای به مدعوین و یا پرسنل سازمانی خود یا مؤسسات طرف همکاری اهدا می‌نمایند، چه هدیه و کادو خاص را انتخاب و اهدا نمایند که به نحو شایسته‌ ای نیات و اهداف اولیه آن از اهدای هدیه برآورده شود. هدیه سازمانی دارای ویژگی‌های خاصی است که مطمئنا توجه به آن می‌تواند دست ما را در انتخاب بهتر و شایسته تر باز گذارده و منجر به نتیجه ای شایسته گردد.
هدیه سازمانی برخلاف هدیه شخصی و دوستانه دارای نوعی رسمیت بوده و دارای وزن و اعتباری خاص باید باشد. حوزه هدیه سازمانی نسبتأ می‌‌تواند بزرگ باشد، اگر عرصه مناسبی انتخاب شود.امروزه سازمان ها و شرکت های بزرگ که به کارکنان خود اهمیت می‌دهند بیشتر به دنبال هدیه سازمانی شخصی سازی شده هستند.

همچنین بخوانید:هدیه سازمانی

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی یکی از نیازهای هر مجموعه و سازمانی برای تبلیغات است. اما ممکن است هدف ما از تهیه هدیه، تبلیغات نباشد. گاهی قصد داریم به اعضای مجموعه خود یادبودی به عنوان کادو و هدیه بدهیم. در این صورت از هدیه سازمانی استفاده می‌کنیم.

آیا به دنبال یک ماگ تبلیغاتی منحصر به فرد هستید که نگاه مخاطب را به خود جلب کند؟

آیا می‌خواهید کاری کنید که شناخت از برند و کسب‌وکارتان افزایش پیداکند؟

بسیاری از محصولات تبلیغاتی این کار را انجام می‌دهند، اما ماگ تبلیغاتی کالایی است که نباید از آن غافل شد.

درباره مقوله هدیه دادن بحث و حرف بسیار است. اما اگر کمی ساده در نظر بگیریم چرا نباید چیزی را که اغلب از آن‌ها استفاده می‌شود هدیه داد؟

درباره بازگشت سرمایه خود فکر کنید. براساس آمار انجمن ملی قهوه در سال 2019 میلادی، 64 درصد آمریکایی‌ها هر روز یک فنجان قهوه می‌نوشند. شاید در کشور نیز ما سرانه نوشیدن چای آماری مشابه با این را داشته باشد. این  آمار به نفع شماست!

زیرا پیش‌بینی می‌شود بیش از یک بار در هفته از ماگ تبلیغاتی شما استفاده شود.

اگر این دلیل ساده برای جلب نظر شما کافی نیست، در ادامه دلایل بازاریابی با ماگ‌ تبلیغاتی را با هم بررسی خواهیم کرد.

ماگ تبلیغاتی
ماگ تبلیغاتی

همچنین بخوانید:ماگ

مردم عاشق لیوان و ماگ هستند

یک نوشیدنی گرم مثل چای، دمنوش یا قهوه برای بسیاری از ما دلپذیر است. هنگامی که آن را در ماگ تبلیغاتی شرکت شما بنوشند، فکر می‌کنید چه احساسی را تجربه می‌کنند؟ مطمئنا در حین صرف یک نوشیدنی به طعم و عطر آن توجه می‌شود. اما بدون شک بخشی از لذت این کار نیز به حس خوبی ارتباط دارد که از دیدن آن دریافت می‌شود.

یک طراحی جذاب را انتخاب کنید و لیوان خود را به میز کار مشتریان خود هدایت کنید. مطمئن باشید دیدن این تصویر از هدیه شما، حس خوبی در آن‌ها ایجاد می‌کند.

ماگ
ماگ

نقش ماگ تبلیغاتی در بازاریابی

شما قصد دارید از برند تجاری‌تان با صدای بلند صحبت کنید. اگر می‌خواهید هدیه‌ای خاص باشد جای تعویض هدیه خود به طراحی، جنس و کاربرد متفاوت برای آن فکر کنید.خلاقیت و تاثیر آن بر مشتریان یک رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. از آن به سادگی نگذرید و مطمئن باشید زمانی که برایش خرج می‌کنید بی تاثیر نخواهد بود.
به این فکر کنید که چه چیزی را می‌خواهید با کادو تبلیغاتی خود به دست بیاورید؟

    آیا می خواهید آگاهی بیشتری از کسب و کار ایجاد شود؟

    آیا قصد دارید به نشانه قدردانی از مشتریان این کار را بکنید؟

    یا برای پیشنهاد دادن خدمات خود به مخاطبان هدیه می‌دهید؟

    به چیزی نیاز دارید که پیش زمینه مذاکرات را فراهم کند؟

    می‌خواهید مخاطبان شما شعاری در مورد برند شما را منتقل کنند؟

هدف نهایی خود را برای تلاش‌های بازاریابی و برندینگ تعیین کنید و این شما را به سمت راه درست برای بازاریابی لیوان‌های تبلیغاتی سوق می‌دهد.

ماگ تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی

مردم بیشتر برای مصارف دیگری غیر از نوشیدن قهوه هم از لیوان خود استفاده می‌کنند. چه آن‌ها چای یا کاکائو داغ بنوشند و یا حتی برای رفع تشنگی یک شربت یا آب خنک را در آن نوش جان کنند. در طول روز تقریبا همیشه احتمال استفاده از آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این جزو اقلام پر مصرف است. پس اصلا عجیب نیست که هر کس دو یا چند لیوان شخصی داشته باشد. با کالای تبلیغاتی پر استفاده‌ به مخاطبان خود فرصتی می‌دهید تا برای شما تبلیغ کنند.

ماگ‌ کادویی با ارزش

بودجه بازاریابی شما بی‌نهایت نیست. باید از این سرمایه در جایی که ارزش دارد استفاده کنید. ارزش از نظر ما بازده سرمایه گذاری شما است. مخاطب شما چند بار از این محصول استفاده می‌کند؟ آیا این کار یک مرحله‌ای است و یا ثابت است و آیا می‌تواند بازده سرمایه گذاری خود را به شما بازگرداند؟

ماگ‌های تبلیغاتی بازده ارزشمند سرمایه گذاری خوبی به شما ارائه می‌دهند. به یاد داشته باشید، فقط دوستداران قهوه و هات‌چاکلت نیستند که از ماگ لذت ببرند. هر کسی که نوشیدنی بخورد یا چیزی بنوشد، از لیوان لذت می‌برد و ارزش بیشتری را به عنوان شما می‌بخشد.

کاربردهای گوناگون ماگ تبلیغاتی

اولین استفاده از این لیوان ،نوشیدن قهوه است، اما در موارد دیگری هم استفاده می‌شود. بسیار دیده شده که خودکار، مداد و لوازم اداری کوچک سرگردان و حیران به روی میز کار پخش می‌شوند. در پاسخ به این مشکل بارها دیده شده که از یک لیوان برای جاخودکاری استفاده می‌شود.

شاید فکرش را نکنید اما ماگ شما می‌توان نقش گلدان را نیز بازی کند. ماگ تبلیغاتی شما یک طراحی منحصر به فرد را ایجاد می‌کند که اتفاقا که توجه بیشتر مردم را به خود جلب می‌کند.

هنگام خرید هدیه تبلیغاتی به مخاطبتان فکر کنید. هدف شما چیست؟ آیا به دنبال کسب توجه هستید یا فقط به مشتریان وفادار خود پاداش می‌دهید؟ هدف شما نوع لیوان و ماگ، رنگ و سبک آن را تعیین می‌کند.

لوگو و شعارتان را به روی آن چاپ کنید. همه چیز باید به یکدیگر مرتبط باشد و به مخاطب شما حسی منسجم ببخشد.
رنگ، اندازه و سبکی را انتخاب کنید که متناسب با تجارت شما باشد. تصویر، پیام یا رسالت شغل شما چیست؟ هدیه شما باید به نوعی منتقل کننده حس و مفهوم شما باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک تجارت شفاف و ساده را دارید، یک ماگ عجیب و شلوغ پیوندی با شما پیدا نخواهد کرد.

ماگ تبلیغاتی
ماگ تبلیغاتی

چرا ماگ تبلیغاتی دریم لند گیفت؟

فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید بهترین و خاص‌ترین ماگ تبلیغاتی خود، به بهترین قیمت بازار از دسته بندی های متنوع محصولات ما بازدید نمایید. در این بازدید جذاب و مهیج در تمامی لحظات پاسخگوی شما خواهیم بود.

به راحتی از انواع هدایای سازمانی ما بازدید کنید و محصولات شگفت انگیز ما را با هم مقایسه کنید و یک خرید راحت، موفق و خوب داشته باشید.

نکاتی برای خرید ماگ تبلیغاتی

در اینجا ما چند نکته مهم راجع به ماگ تبلیغاتی را برای شما آماده کردیم که با رعایت این نکات می‌توانید هدیه‌ای خاص از طرف شما برای مدیر،کارمند و … تهیه نمایید.همچنین می‌توانید برای دیدن ایده‌هایي برای خرید هدیه سازمانی خاص،هدیه شخصی سازی شده،کادو خاص و …به فروشگاه ما و یا به پیج اینستاگرام دریم لند گیفت سر بزنید،مطمعنا کادو مد نظرتان را به راحتی خواهید یافت.ما منتظر شما هستیم.

کادو برای آقایان

کادو برای آقایان و خانم ها یکی از لذت‌بخش‌ترین و به یادمان‌ماندنی‌ترین فعالیت‌ها در زندگی است. هدایا نشان دهنده علاقه،...

مطالعه مقاله