Skip to content

هدایای شرکتی

فهرست مطالب

هدیه شرکتی

هدایای شرکتی

هدایای سازمانی، هدایای تبلیغاتی و یا هدایای شرکتی معمولا کالا یا خدماتی هستند که به مشتریان، کارکنان و ذینفعان شرکت به مناسبت‌های مختلفی همچون هدیه عید نوروز، هدیه تولد، هدیه سالگرد ازدواج، مناسبت‌های ملی و مذهبی مانند هدیه سال نو ، هدیه شب یلدا , هدیه روز مادر ، هدیه روز پدر ، هدیه روز پزشک ، هدیه روز کارگر ، هدیه روز مهندس و سایر مناسبت‌های بازاریابی هر سازمان یا شرکت مانند نمایشگاه ، روز همایش و کنفرانس اهدا می‌شوند.

بر روی آن‌ها عموما نام تجاری شرکت یا سازمان، نقش لوگو (آرم) شرکت ، شعار سازمان و یا شماره تماس شرکت چاپ می­‌شود. هدیه‌ی شرکتی و هدیه تبلیغاتی به منظور استفاده در واحد بازاریابی و ارتباط با مشتریان و ارائه تبلیغات استفاده می‌شوند.

به گفته صاحب نظران فروش، هدایای شرکتی یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن و حفظ بازار است که باعث وفاداری مشتریان و کارکنان شرکت به برند می‌شود. مهم‌ترین وظیفه کسب و کارها جلب توجه مشتریان است تا بتوانند نظر آن‌ها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. یکی از راه‌های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدیه‌های جذاب و کاربردی به مشتریان است.

لطفا با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با مزایای هدایای شرکتی و انتخاب یک کادوی مناسب آشنا کنیم.

نکات مهم انتخاب هدایای شرکتی:

انتخاب هدایای تبلیغاتی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها کاری دشوار است و نگرانی‌های زیادی در خصوص این‌که ایا مشتریان هدیه ما را می‌پسندند و یا برای آن‌ها کاربردی می‌باشد، وجود دارد. بنابراین باید به نکات زیر هنگام ارسال هدیه توجه کنیم.

  • نحوه ارائه هدیه

بسته بندی ، ظاهر و پوسته روی هدیه نشان دهنده حساسیت و ارزش گذاری شما برای مشتریان­‌تان می­‌باشد بنابراین با انتخاب جعبه کادوی شیک و یا ساک هدیه می‌توانید حسن نیت و خلاقیت خود را به نمایش بگذارید.

  • درج نشان تبلیغات بر روی هدیه

درج لوگو روی هدایا برای سازمان‌ها بسیار مهم است زیرا جنبه تبلیغاتی با لوگو می‌باشد. اما سایز و محل درج لوگو بسیار مهم است وگاهی برخی شرکت‌ها به حدی لوگو را بزرگ و ضمخت روی هدیه حک می‌کنند که افراد از استفاده از هدیه امتناع می‌کنند.

در آخر می‌توان گفت هرچه که انتخاب می‌کنید و ظرافت در نحوه ارایه و چاپ لوگو نشانه خلاقیت و ذوق شماست. ما اینجا کنار شما هستیم که هدیه‌ای مناسب را مهیا کنیم که گویای کلام و احساس شما باشد. ما به مشتریان‌تان ثابت می‌کنیم شما  قدردان آن‌ها هستید و این بسیار خوشایند است.

مزایای هدایای شرکتی

در دنیای مدرن امروزه که رقابت تنگاتنگی بین شرکت‌ها وجود دارد استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف باعث می‌شود که شما از قافله ی تبلیغات عقب نمانید و این روش تاثیر بسیاری در جذب مشتری برای شما دارد. تبلیغات امروزه هزینه زیادی دارد اما هدیه شرکتی در عین کم هزینه بودن باعث می‌شود مشتری وفاداری بیشتری را به شما داشته باشد و مزیت دیگر این روش معرفی گسترده‌تر برند شرکت است که باعث جذب مخاطبان بیشتری می‌شود.

از کجا می‌توان بهترین هدایای شرکتی در مناسبت‌های مختلف را سفارش داد؟

هدیه دادن به مشتریان، حسن نیت شما را نشان می‌دهد، بنابراین شرکت‌هایی که از این استراتژی ساده و کاربردی استفاده می‌کنند، بیشتر در ذهن مشتریان می‌مانند و معتبرتر می‌شوند؛ بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که برای توسعه و حفظ روابط تجاری خوب، هدیه دادن یک روش منطقی و عالی است. ضمن اینکه فراموش نکنید مشتریان عاشق دریافت هدیه هستند.شرکت دریم لند گیفت، با ارائه انواع هدایای گوناگون تبلیغاتی در حال فعالیت است.

مجموعه‌ها می‌توانند برای مناسبت‌های مختلفی مانند همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، سالگردها، رویدادهای کاری و مناسبت‌های متعدد سفارش خود را ثبت نمایند.با ما بهترین هدیه تبلیغاتی را با خیالی آسوده و با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهید. ما در این مقاله درباره بهترین هدایای تبلیغاتی در مناسبت‌های مختلف با شما عزیزان صحبت کردیم همچنین شما عزیزان برای دیدن ایده‌های بیشتر برای خرید کادو تولد،کادو مردانه،هدیه شخصی سازی شده،کادو خاص و …به فروشگاه ما و یا به پیج اینستاگرام دریم لند گیفت سر بزنید،مطمئنا کادو خاص خود را به راحتی خواهید یافت.ما منتظر شما هستیم.

کادو برای آقایان

کادو برای آقایان و خانم ها یکی از لذت‌بخش‌ترین و به یادمان‌ماندنی‌ترین فعالیت‌ها در زندگی است. هدایا نشان دهنده علاقه،...

مطالعه مقاله