هدیه شرکتی
هدیه شرکتی
فروردین 17, 1400
هدیه سازمانی لاکچری
هدیه سازمانی لاکچری
فروردین 21, 1400

کادو تبلیغاتی چیست؟

در دریم لند گیفت شما تنوع بسیار زیادی از کادو تبلیغاتی مختلف را خواهید دید. از خودکار تبلیغاتی خاص و ماگ تبلیغاتی خاص گرفته تا هدایای تبلیغاتی مناسبتی و اعیاد .

ما در کادوهای تبلیغاتی خاص، لوکس و مدیریتی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم. برای شما که به فکر تفاوت هستید کادوهای تبلیغاتی خاص را در نظر گرفته‌ایم. به هر حال هر آنچه به آن نیاز دارید در دریم لند گیفت برای شما آماده است.

بیشترین فروش ما در بخش هدیه سازمانی در  ماگ سازمانی ،خودگار سازمانی خاص ،پکیج‌های قهوه، پکیج های مناسبتی با نمادهای مناسبتی پکیج نوروز پکیج ماه رمضان پکیج روز مهندس، پکیج روز دکتر، پکیج روز معلم و … می‌باشد.

همچنین بخوانید:هدیه سازمانی

برای هر رویدادی، چه هدایا و کادو تبلیغاتی مناسبتی باشد چه هدایای تبلیغاتی سال نو، برای مشتریان ارزشمندتان هدیه مورد نظرتان در پیشکش پیشبینی شده است. از مشتریان که بگذریم، کارمندان و نیروی انسانی شما از با ارزشترین سرمایه‌های شما هستند. ما برای کارمندان شما نیز هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته‌ایم. با هر بودجه‌ای هدایای تبلیغاتی با کیفیت و متنوع را از ما بخواهید.

کادو تبلیغاتی لوکس

یکی از کادوهای تبلیغاتی فوق العاده لوکس و پرفروش، ست مدیریتی تبلیغاتی است. ما در دریم لند گیفت در این زمینه بسیار تلاش کرده‌ایم و با کیفیت‌ترین ست‌های مدیریتی تبلیغاتی خاص را برای شما آماده کرده‌ایم. ست‌های ما جزو پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. این ست‌ها از جعبه‌های بسیار شیک و با کیفیت ساخته شده‌اند و هدایای تبلیغاتی انتخابی شما داخل آن به زیبایی قرار می‌گیرند. ست‌های مدیریتی از انتخاب‌های بسیار هوشمندانه برای ست مدیریتی است.

به هر حال تنوع کادو تبلیغاتی بسیار زیاد است و در هر حوزه‌ای این هدایا متفاوت هستند. مهم‌ترین اصل در انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی کیفیت و کاربرد آن است. برای انتخاب هدایای تبلیغاتی به مخاطب خود دقت کنید. آیا هدیه شما مناسب شغل شما و شان طرف مقابلتان است یا خیر؟ شاید این سوال را داشته باشید که برای تهیه هدایای تبلیغاتی از کجا شروع کنیم.

کادو تبلیغاتی خاص

کادو تبلیغاتی خاص ویژه مدیران و مشتریان خاص نیز جزء آن دسته از محصولات تبلیغاتی هستند که به زودی فراموش نخواهند شد. ما در خصوص کادو خاص اطمینان کامل حاصل می‌کنیم که هدیه شخصی سازی شده شما چیزی است که به آن افتخار می‌کنید.

هدایای تبلیغاتی خاص برای زمان‌هایی که شما شجاعانه استراتژی بازاریابی متفاوتی انتخاب می‌کنید و می‌خواهید متفاوت باشید، بسیار مناسب هستند. مجموعه دریم لند گیفت تجربه فوق العاده ای دراین زمینه دارد لذا درنگ نکنید، همین حالا با ما تماس بگیرید و در مورد رویداد ویژه و خاص خود با ما مشورت کنید. ما خارج از چارچوب های معمولی در این حوزه پیشنهادهای ویژه و تاثیرگذاری برای شما داریم.

هدیه سازمانی خاص
برای جایگاه خود ارزش بیشتری قائل باشید

انتخاب کادو خاص در این بازار هدایای تکراری بسیار سخت و هزینه بر شده است. دریم لند گیفت در کنار شماست تا هدیه سازمانی خود را انتخاب کنید، یا هدیه متناسب شما را طراحی و تولید کنیم

طراحی و سفارشی سازی گیفت‌های شرکتی

بسته بندی و پکیجینگ هدایای سازمانی

جمع آوری هدایای شرکتی به سلیقه شما

مشاوره رایگان گیفت سازمانی

کادو تبلیغاتی

کادو تبلیغاتی خاص

کادو تبلیغاتی خاص

ضرورت استفاده از کادو تبلیغاتی

اگر شما در یک مجموعه و سازمان کار می‌کنید، احتمالا تجربه دریافت هدیه به مناسبت‌های مختلف مانند نوروز و … را داشته‌اید. اعیاد و مناسبت‌های مختلف باعث می‌شود تا مدیران انگیزه ارائه هدیه به اعضای مجموعه خود را داشته باشند.

این نوع هدیه دادن دارای دو هدف است. اولین هدف که به نسبت پراهمیتتر است، قدردانی از اعضا و کارمندان می‌باشد. پس از گذشت سالی دیگر از همکاری فردی با یک مجموعه، مدیر عامل می‌تواند به عنوان پاسداشت این همکاری مفید، هدیه‌ای زیبا برای او و سایر افراد مجموعه تهیه کند.

هدف دوم دادن هدیه سازمانی تاثیری است که هدیه و کادو دادن در پی خواهد داشت. همه‌ی ما از گرفتن کادو خاص وهدیه خوشحال خواهیم شد. همچنین اگر هدیه مورد استفاده ما باشد موجب به یاد ماندن هدیه دهنده خواهد بود. این حس خوب موجب افزایش اشتیاق ما به محل کار و لذت بردن ما از کارها خواهد شد.

مدیران همواره علاقه دارند تا اعضای مجموعه شاد و سرحال باشند. این شادی در درجه اول یعنی فرداز محیط کار خود رضایت دارد. در درجه دوم این شادی باعث از بین رفتن بی حوصلگی و افزایش بهره‌وری می‌شود.

همچنین بخوانید:هدیه شرکتی

سلایق متنوع کادو تبلیغاتی

یکی از مشکلات در تهیه کادو تبلیغاتی، سلایق مختلف و متنوع است. این که هدیه ما دقیقاً باب میل مخاطب باشد تقریبا غیر ممکن است. مخصوصاً زمانی که تعداد افرادی که به آن‌ها هدیه می‌دهیم زیاد باشد. از این رو مجبور خواهیم بود دسته بندی‌های مختلفی انجام دهیم و یا یک هدیه سازمانی خاص را ارائه دهیم. برای مثال دسته بندی بر اساس سن افراد.

یکی از دسته بندی‌های موثر که میتوانیم انجام دهیم تمایز بین سلایق خانم‌ها و آقایان است. برای مثال کمتر می‌بینید که آقایان به اشیا زینتی مانند تابلو و یا گلدان علاقه داشته باشند. از این رو جنسیت از جمله دسته بندی‌های مفید برای ما خواهد بود.

بهتر است برای رسیدن به یک انتخاب مناسب دسته بندی‌های دیگری نیز داشته باشیم. مثلاً پس از مشخص شدن این که هدیه سازمانی خود را برای خانم‌ها تهیه می‌کنیم، رده سنی مخاطب را نیز در نظر بگیریم. سپس تخصص افرادی که قصد تهیه هدیه برای آن‌ها را داریم. برای مثال جامعه هدف ما معلمین هستند یا مهندسین و یا متخصصین فناوری اطلاعات.

هرچه موارد ذکر شده را با دقت بالاتری بررسی کنیم، دایره هدایایی که می‌توانیم تهیه کنیم کوچکتر شده، و انتخاب برای ما راحت‌تر خواهد بود. در نتیجه برای رسین به یک انتخاب مناسب، که تا حد زیادی برای مخاطب نیز جذابیت داشته باشد، بهتر است یک چک لیست تهیه کنیم و اطلاعات جامعه هدف را در آن جمع آوری نماییم.

هدیه تبلیغاتی بهترین روش برای بدست آوردن و حفظ بازار

چرا کادو تبلیغاتی دریم لند گیفت؟

فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید بهترین و خاص‌ترین کادو تبلیغاتی خود، به بهترین قیمت بازار از دسته بندی های متنوع محصولات ما بازدید نمایید. در این بازدید جذاب و مهیج در تمامی لحظات پاسخگوی شما خواهیم بود.

به راحتی از انواع هدایا تبلیغاتی ما بازدید کنید و محصولات شگفت انگیز ما را با هم مقایسه کنید و یک خرید راحت، موفق و خوب داشته باشید.

همچنین بخوانید:ماگ

کادو تبلیغاتی مدیریتی

همانطور که قطعا می دانید هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از اثرگذارترین و موفق ترین روش های بازاریابی در سراسر جهان به حساب می آید. در این بین هدایای تبلیغاتی مدیریتی از اهمیتی ویژه برخوردار هستند.

هدایای مدیریتی به گروهی از هدایای تبلیغاتی نفیس که مخاطبان آن در سطوح مدیریتی و بالاتر قرار دارند، گفته می شود.

هدایای مدیریتی شامل هدایای نفیسی مانند صنایع دستی، ست‌های هدیه ، روان‌نویس، کتاب‌های نفیس و هدایای دیجیتال می‌شوند. هدایای مدیریتی به شکل ست‌ هدیه بسیار مورد پسند و محبوب است و اغلب به صورت ترکیبی از محصولات چرم، دیجیتال، لوازم اداری برای میز مدیریت و یا سایر موارد این چنینی هستند.

آنچه هدایای مدیریتی را خاص می کند چیدمان محصولات و نحوه بسته بندی آن است که باعث می شود یک هدیه تبلیغاتی به هدیه ای فاخر درخور مدیران بدل گردد.

ست مدیریتی مناسب مدیران ارشد و یا کارمندان

هدایای تبلیغاتی مدیریتی میتوانند به پیشرفت کاری و همچنین جلب اعتماد مدیران دیگر بسیار کمک کند، اگر بخواهید به مدیر ارشد خود و یا همکاران خود هدیه ارائه کنید قطعا نمیتوانید  یک هدیه تبلیغاتی ارزان مانند خودکار تبلیغاتی و یا لیوان تبلیغاتی و… را  انتخاب کرد، بنابراین باید یک هدیه تبلیغاتی شایسته جایگاه اجتماعی مخاطب مورد نظر را انتخاب و تهیه کرد. شمابا ارائه یک ست مدیریتی نفیس به مدیر موردنظر تان در واقع اعتماد اورا به سمت کسب و کار خود جلب کرده و قطعا بر روی موقعیت کاری شما تاثیر خواهد گذاشت.

اگر قصد دارید به کارمندان خود ست هدیه مدیریتی ارائه دهید این امر باعث وفادار ماندن بیشتر کارمندان‌تان نسبت به کار شما و برند و شرکت شما خواهد شد.

بنابراین باید در انتخاب یک تولید کننده مناسب بسیار دقت کرد، زیرا هیچکس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت و نامناسب احساس رضایت نمیکند و نمیتوانید به هدف خود از ارائه هدیه تبلیغاتی برسید.

این را در نظر بگیرید که یک ست مدیریتی نامناسب و بدون کیفیت را به یک مدیر و یا کارمندان و مخاطبان دیگر خود ارائه دهید، آنها نسب به نام و شرکت و برند شما چه احساسی پیدا می‌کنند؟ ممکن است این کار نتایج بسیار منفی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد، پس در انتخاب هدیه شرکتی خود بسیار دقت نمایید.

نکاتی برای خرید کادو تبلیغاتی

در اینجا ما چند نکته مهم راجع به خرید کادو تبلیغاتی را برای شما آماده کردیم که با رعایت این نکات می‌توانید هدیه‌ای خاص از طرف شما برای مدیر،کارمند و … تهیه نمایید.همچنین می‌توانید برای دیدن ایده‌هایي برای خرید هدیه سازمانی خاص،هدیه شخصی سازی شده،کادو خاص و …به فروشگاه ما و یا به پیج اینستاگرام دریم لند گیفت سر بزنید،مطمعنا کادو مد نظرتان را به راحتی خواهید یافت.ما منتظر شما هستیم.