Skip to content
کادو خاص ولنتاین

کادو خاص ولنتاین

فهرست مطالب

کادو خاص ولنتاین

کادو خریدن، یکی از بهترین راه‌های اثبات علاقه و عشق، به عزیزانمان است. روز ولنتاین را، روز عشاق می‌گویند.

ولنتاین در تقویم میلادی، ۱۴ فوریه و در تقویم شمسی، ۲۵ بهمن است. هر سال در این روز، ویترین فروشگاه‌ها رنگ و بوی خاصی دارد. عروسک‌های قرمز، قلب‌های قرمز و رنگی، شکلات‌های متنوع و بسته‌بندی‌های زیبا، همگی از جذابیت‌های نزدیک شدن به ولنتاین است. اگر شما هم اهل خرید کادو خاص ولنتاین باشید، حتما قبل از رسیدن این روز، به دنبال بهترین و خاص‌ترین کادو ولنتاین می‌گردید. قلب، شکلات، عطر و گل، از رایج‌ترین هدایای ولنتاین است.

ولنتاین، روز عاشقانه‌ای برای هدیه دادن است. انتخاب هدیه مناسب اهمیت فراوانی دارد، باید بدانید چه چیز برای کادو ولنتاین بخرید؟ ما در دریم لند گیفت خاص‌ترین کادوها و هدایای شخصی سازی شده را به شما معرفی می‌کنیم،با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.تمام آیتم‌های موجود در این پکیج‌ها شخصی سازی شده می‌باشند.

۱. پکیج ولنتاین شماره ۱

در این پکیج نیم ست استیل با نگین قرمز ،شیشه پاستیل تمشکی خارجی ، بالشتک قلبی قرمز ،شمع لاو ،باکس کشویی قرمز می‌باشد و یکی از جذاب‌ترین کادوها در روز ولنتاین است که شما می توانید تنها با پرداخت ۳۷۵ هزار تومان آنلاین این کادو خاص ولنتاین را خرید نمایید.

پکیج ولنتاین شماره ۱
پکیج ولنتاین شماره ۱

همین الان پکیج ولنتاین شماره ۱ را سفارش بده!

۲. پکیج ولنتاین شماره ۲

در این پکیج خرس سفید ، نیم ست استیل نگین قرمز ، بالشتک قلبی ، باکس قرمز وجود دارد.که افراد می‌توانند تنها با پرداخت ۳۵۰ هزار تومان این کادو خاص را در روز ولنتاین به عشقشان هدیه دهند.

پکیج ولنتاین شماره ۲
پکیج ولنتاین شماره ۲

پکیج ولنتاین شماره ۲ را همین الان سفارش بده!

۳. پکیج ولنتاین شماره ۳

در این پکیج خرس قهوه‌ای ،نیم ست استیل نگین قرمز ، بالشتک قلبی ،باکس قرمز موجود می‌باشد.که شما می‌توانید تنها با پرداخت ۳۵۰ هزار تومان کل این پکیج را به صورت آنلاین سفارش دهید و با دادن این هدیه جذاب عشقتان را سورپرایز نمایید.

پکیج ولنتاین شماره ۳
پکیج ولنتاین شماره ۳

همین الان این هدیه خاص ولنتاین را سفارش بده!

۴. پکیج ولنتاین شماره ۴

در این پکیج شخصی سازی شده ولنتاین خرس قهوه ای ، نیم ست استیل نگین قرمز ، بالشتک قلبی ،شمع لاو ،باکس قرمز وجود دارد که قیمت کل این پکیج تنها ۳۹۸ هزار تومان می‌باشد.شما با پرداخت مبلغ بسیار پایینی عشقتان را با دادن این هدیه در روز ولنتاین سورپرایز می‌کنید.

پکیج ولنتاین شماره ۴
پکیج ولنتاین شماره ۴

همین الان پکیج ولنتاین شماره ۴ را سفارش بده!

۵.پکیج ولنتاین شماره ۵

در این پکیج لاکچری شامپاین کوچک،شات شیشه ای دو عدد ، نیم ست استیل نگین قرمز ، بالشتک قلبی ، باکس کشویی مشکی وجود دارد،قیت این پکیج ۴۱۵ هزار تومان می‌باشد.این پکیج دریم لند گیفت یکی از پکیج‌های کادو خاص ولنتاین می‌باشد که بسیار پرطرفدار است.

پکیج ولنتاین شماره ۵
پکیج ولنتاین شماره ۵

همین الان پکیج ولنتاین شماره ۵ را سفارش بده!

۶.پکیج ولنتاین شماره ۶

در این پکیج کیف لوازم آرایش کوچک ، جاکلیدی ، ادکلن طرح ورساچه سی میل ، باکس صورتی می‌باشد.شما با پرداخت تنها ۳۲۰ هزار تومان این پکیج خاص و زیبا را به عشقتان هدیه می‌دهید و او را بسیار خوشحال می‌کنید.

پکیج ولنتاین شماره ۶
پکیج ولنتاین شماره ۶

همین الان پکیج ولنتاین شماره ۶ را سفارش بده!

۷.پکیج ولنتاین شماره ۷

این پکیج یکی از کادوهای بسیار ساده ما است که در آن ماگ سفید درب دار به همراه باکس صورتی می‌باشد که شخصی سازی  شده است و شما با پرداخت تنها ۲۲۸ هزار تومان این پکیج را به عشقتان هدیه می‌دهید و او را خوشحال می‌کنید.

پکیج ولنتاین شماره ۷
پکیج ولنتاین شماره ۷

همین الان پکیج ولنتاین شماره ۷ را سفارش بده!

۸.پکیج ولنتاین شماره ۸

در این پکیج فوق‌العاده زیبا آیتم هایی از قبیل عروسک سگ ، نیم ست چرم مصنوعی مشکی ، بالشتک قلبی قرمز و باکس قرمز موجود می‌باشد که قیمت آن تنها ۳۹۰ هزار تومان می‌باشد.

پکیج ولنتاین شماره ۸
پکیج ولنتاین شماره ۸

همین الان این پکیج و کادو خاص ولنتاین را سفارش بده!

۹.پکیج ولنتاین شماره ۹

در این پکیج زیبا و پرطرفدار آیتم‌هایی از قبیل تراول ماگ صورتی شخصی سازی شده ، باکس صورتی ،شمع وانیل و کارت ولنتاین می‌باشد که قیمت آن تنها ۳۴۸ هزار تومان می‌باشد.

پکیج ولنتاین شماره ۹
پکیج ولنتاین شماره ۹

همین الان این پکیج زیبا را برای ولنتاین سفارش بده!

ما در این مقاله از دریم لند گیفت درباره کادو خاص ولنتاین با شما صحبت کردیم و همچنین تعدادی از پکیج‌های ولنتاین را به شما معرفی کردیم،همچنین شما عزیزان و همراهان همیشگی ما که به دنبال سورپرایز عشقتان در ولنتاین هستید و یا به دنبال یک کادو خاص و هدیه شخصی سازی شده هستید می‌توانید با کارشناسان ما تماس و یا از طریق دایرکت اینستاگرام با ما در تماس باشید.

ولنتاین خوبی داشته باشید.