Skip to content
کادو مخصوص متولدین تیرماه

کادو مخصوص متولدین تیرماه

فهرست مطالب

کادو مخصوص متولدین تیرماه

متولدین تیرماه با اینکه زبانی تند دارند اما دلی پاک دارند و شوخ طبع هستند. همینطور مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند.
متولدین تیرماه هم مانند متولدین اردیبهشت احساساتی‌اند. علاقه خاصی به لباس و کیف و کفش مخصوصا از نوع مجلسی آن دارند. همچنین به دلیل علاقه به آشپزی، دادن وسایل آشپزی به آنها یک سورپرایز است. در کل تیرماهی‌ها آدم‌های قانعی هستند ولی نباید در انتخاب هدیه‌ی آنها سهل‌انگاری کرد. دوست دارند جدی گرفته شوند و مورد احترام باشند. با دادن یک جعبه‌گل زیبا می‌توانید متولدین این ماه را مسحور کادو خود کنید.
این افراد به رنگهای صورتی،سورمه‌ای و قهوه‌ای علاقه‌ای خاص دارند و روی بعضی از رنگها حساسیت دارند.
از ویژگی‌های شخصیتی این افراد میتوان به حساس بودن، رویایی، عاشق خانه و زندگی، خانواده دوست، فامیل دوست، تمایل به گوشه گیری، فرزند دوست، عاشق کشاورزی، دارای طبع دمدمی گاهی آرام گاهی طوفانی، بسیار با سلیقه و شیک پول، همیشه مرتب، احساسات قوی، علاقمند به کشاورزی و گل وگیاه، پر محبت و عشق، گاهی خسیس، بسیار باهوش، رک گو، خودخواه و مغرور میتوان اشاره کرد.
کادو مخصوص متولدین تیرماه
کادو مخصوص متولدین تیرماه


سنگ متولدین تیرماه

اگر به دنبال کادو مخصوص متولدین تیرماه هستید می توانید از جواهراتی استفاده کنید که از سنگ ماه تولد تیر در آنها استفاده شده باشد. اصلی ترین سنگ تیر،یاقوت سرخ یا Ruby می باشد. یاقوت سرخ در قدیم به نام سنگ بهشت شهرت داشت و امروزه به سلطان سنگ‌ها شهرت دارد.رنگ قرمز یاقوت قرمز نشان دهنده عشق، میهن پرستی و حس خشم است. و همچنین این گوهر ارزشمند از سخت ترین کانی ها محسوب می‌شود. به طوری که در اندازه 5 قیراط به بالا از الماس با ارزش تر است.. از دیگر سنگ های متولدین تیرماه میتوان به عقیق سرخ، حدید، یشم، جاسپر، زمرد، کریستال کوارتز، مروارید، کهربا، آونتورین، مون استون و گارنت اشاره کرد.

ویژگی زنان متولدین تیرماه

می‌توانند به‌ سرعت‌ از حالت‌ در خود فرو رفتگی‌، کم‌ حرفی‌ و کمرویی‌ درآمده‌ وتبدیل‌ به‌ اشخاصی‌ پر شر و شور و اجتماعی‌ شوند. زن متولد تیرماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و معایب خود را کمتر می‌پذیرد.

ویژگی مردان متولدین تیرماه

مرد متولد تیر مردی است که خسیس بودن برای او معنا ندارد، مردان متولد تیر بسیار جذاب و شیک پوش هستند، مردان‌ متولدین تیرماه‌ زمانی‌که‌ احساس‌ می‌کنند نیازمند آرامش‌ و تمدد اعصاب‌ و رهائی‌ از تنش‌های‌ عصبی‌ هستند، به‌ خانه‌ پناه‌ می‌برند.
بهترین هدیه اداری مردانه

هدیه مردانه

هدیه مردانه بهترین هدیه اداری مردانه: اگر شما هم در...