Skip to content

کادو ولنتاین مردانه

فهرست مطالب

کادو ولنتاین مردانه
وقتی نزدیک روز‌ ولنتاین یا روز عشق می‌شویم یکی از دغدغه‌های دختران عاشق خرید کادو ولنتاین مردانه می‌شود!!!چگونه عشقمان را در روز ولنتاین سورپرایز کنیم؟
 با در نظر گرفتن چند نکته می توانید یک خرید فوق‌العاده داشته باشید. کافیست محصولات مخصوص این روز را با دقت ببینید. هدیه‌هایی که از نظر قیمت بسیار به صرفه هستند و درعین حال ارزش بسیار زیادی نیز خواهند داشت.

بهترین کادو ولنتاین مردانه

کادو ولنتاین مردانه چه بخریم؟ اگر برای خرید هدیه مردانه، این سوال را بارها از خود می‌پرسید و جز دغدغه‌های شماست به شما حق می‌دهیم. خرید کادو عاشقانه و مناسب برای این روز گرانبها، کاری دشوار است. ما به شما کمک می‌کنیم که از پس آن بر بیایید. برای همین اگر به دنبال کادو خاص و شخصی سازی شده هستید، جای درستی آمده اید. روز ولنتاین روز عشاق و عشق است. ۲۵ام بهمن ماه، هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید را از یاد نبرید. کادو و هدیه ولنتاین مردانه انتخابی است که اگر به درستی و به وقت آن را انجام دهید، رابطه‌ی زیبای دوست داشتن خود را استحکام بیشتری بخشیده‌اید. کادو ولنتاین مردانه بهتر است که هدیه‌ای احساسی و عاشقانه باشد.
شاید بپرسید چه هدیه‌هایی برای ولنتاین مناسب است؟
تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به جواب تمام سوالات خود برسید!

 خرید کادو ولنتاین با قیمت مناسب و خاص

امروزه همه به دنبال کاد‌وهای با قیمت مناسب هستند. بسیاری اوقات، کادوهای گران قیمت نیز پشیمانی به بار می آورند. این را همیشه مد نظر داشته باشید، که کادوهای ارزان قیمت و یا با قیمت های پایین تر، هیچگاه به معنی پایین آمدن کیفیت و زیبایی هدیه ولنتاین مردانه نیست.

کیف و کتاب

بله! کیف و کتاب می‌تواند یک کادو ولنتاین مردانه مناسب باشد. آخرین ویرایش ها و چاپ های کتاب یا نویسنده ای که طرف مقابلتان دوست دارد را به او کادو دهید. شاید بپرسید خب عاشقانه بودن این کجاست؟ اگر موارد احساسی‌تر می خواهید، موارد زیر را نگاه کنید.

باکس‌های گل و شکلات

گل و شکلات دو هدیه مورد علاقه‌ی هم خانم هاست هم آقایان! شکلات‌های قلبی شکل و یک کادو بندی زیبا می تواند کادو ولنتاین مردانه شما را بسازد.

ماگ های زیبا و شیک

امروزه انواع ماگ‌ها را می توانید در طرح های مختلف خریداری کنید. این احساس خوب دو طرفه بودن را در میان شما تقویت می‌کند. ماگ‌ها می‌توانند در طرح های مختلف درب دار، قاشق‌دار و زیر‌دار موجود باشند. این وسیله را در همه جا می توان به کار برد و بسیار کاربردی است پس می‌توانید از ست‌های عاشقانه‌ی آن دیدن کنید.

قاب عکس‌های زیبا

یکی از خاطره انگیزترین عکس هایتان را انتخاب کنید، آن را با کیفیت بالا به روش های جدیدی که آمده است چاپ کنید و قاب ببندید و به شریک عشقی خود تقدیم کنید. این قاب عکس‌ها همیشه به یاد خواهند ماند و یک هدیه متفاوت به حساب می آیند. یادتان باشد این کاری نیست که هر دفعه به عنوان کادو ولنتاین مردانه، بخواهید انجام دهید.

انواع وسایل ورزشی و سرگرمی

اگر شریک عشقی شما به وسیله خاصی و یا سرگرمی خاصی علاقه دارد می توانید آن را به عنوان کادو مردانه به او کادو بدهید. اگر اهل ورزش کردن است، ست لباس‌های ورزشی و یا وسیله‌های کم ورزشی می تواند او را خوشحال کند. اگر سیگار کشیدن از عادت های تفریحی اوست، جاسیگارهای شیک و تزئینی را می توانید به او کادو دهید و …

کمربند، کراوات، پاپیون

هر کاری که به خوشتیپ تر شدن طرف شما کمک کند، می تواند یک هدیه ارزشمند باشد. امروزه انواع ست کمربند، کراوات و پاپیون را می توانید به عنوان هدیه ولنتاین مردانه خریداری کنید و در روز عشق به عشق خود تقدیم کنید. مطمئنا در اولین مهمانی آن ها را استفاده خواهد کرد.

عینک‌های آفتابی

انواع عینک‌های تابستانی و زمستانی را می توانید در روز ولنتاین به عنوان سورپرایز ولنتاین خریداری کنید. آقایان بسیار به عینک علاقه دارند. آنها با پوشیدن عینک آفتابی، سنگین تر و با اعتماد به نفس بیشتری قدم برمی دارند.

تخته نرد، شطرنج، دارت

این ها سرگرمی‌های مورد علاقه اغلب مردان است. به طوریکه از بازی کردن آنها کنار دوستان و خانواده لذت می‌برند. می توانید این ها را به عنوان کادو خاص ولنتاین خریداری کنید و خودتان نیز از آنها لذت ببرید!

طلا و جواهر آلات

اگر تصمیم دارید کادوی گران تر و با ارزش تری تقدیم کنید. می توانید از انواع جواهرآلات سفارشی و غیر سفارشی دیدن کنید. این کادوها شامل انواع گردنبندها، دستبندها، ساعت و … می باشد.

وسایل روی میز کار

چرا برای میز کار او یک جای نگهدارنده گوشی و خودکار نمی خرید. این هم می تواند برای او بسیار کاربردی باشد.

تی شرت‌های فانتزی

تی شرت‌ها نیز یک بخش ضروری از زندگی هر مردی را تشکیل می‌دهند. با خرید تی شرت‌های جدید و زیبا می‌توانید مقداری تحول در پوشش او ایجاد کنید.
البته که موارد بالا تمام انتخاب های پیش روی شما نیست. می توانید بسیاری کالا و هدیه‌ی دیگر را در ساخت ست باکس و همچنین در قسمت باکس هدیه آماده مشاهده کنید و تصمیم بهتری را اتخاذ کنید.