Skip to content
۱۰پیشنهاد جذاب کادو برای خانوم‌ها

۱۰پیشنهاد جذاب کادو برای خانوم‌ها

فهرست مطالب

۱۰پیشنهاد جذاب کادو برای خانوم‌ها

آیا شما هم برای خرید بهترین هدیه برای همسر،مادر،خواهر و یا عشق خود دچار سردرگمی شوید؟ برای همه ی ما حداقل یکبار این اتفاق پیش آمده است. اینکه برای خانوم‌ها کادویی بخریم که خوشحالشان کند کار بسیار دشواری است.
قطعا می خواهید برای طرف مقابل خود به دنبال بهترین کادو باشید تا هر زمان که به هدیه شما نگاه می کند به یاد شما باشد و شاید دنبال هدیه ای مخصوص برای همسرتان هستید تا به واسطه آن بگویید دوستش دارید و به یادش هستید. اما دقیقا چه هدیه‌ای بدهید؟ ما در این مقاله سعی داریم تا با چند پیشنهاد جذاب از شدت این سردرگمی بکاهیم.

۱.عطر و ادکلن زنانه

دادن عطر به عنوان کادو امری کاملا شخصی است. او با هر بار استفاده از آن عطر، ناخودآگاه به یاد شما می افتد. پس بهتره در این مورد کاملا تحقیق کنید و با آگاهی عطر مورد نظر را به عنوان هدیه انتخاب کنید. هر کدام از این رایحه‌های عطری که انتخاب می‌کنید می تواند متناسب با شخص مورد نظر شما انتخاب و هدیه داده شود.سعی کنید در انتخاب خود دقت کنید. اگر به شناخت درستی نرسیدید ریسک نکنید.

۲.زیورآلات

همه می‌دانیم که زیورآلات جزئی از زیبایی خانوم‌ها محسوب می‌شود. اما این زیبایی نیز مرحله بندی دارد و می توان، خاص بودن، شیک بودن و قیمت! را جزئی از آن مراحل دانست.
گردنبند و یا دست بند‌هایی که با سنگ های طبیعی ساخته می شوند گزینه‌ی خوبی برای کادو محسوب می‌شوند. هر فردی سنگ ماه مخصوص به خودش را دارد یا نشان مربوط به هرماه می تواند برای خانوم‌ها کادویی جذاب به حساب آید. می توانید زیورآلات دست ساز سنگی را در الویت خرید هدیه قرار دهید. سنگ ها به دلیل طبیعی بودن،همواره منحصر بفرد و خاص هستند.

۳.جواهرات سنتی

جواهرات سنتی هم گزینه ی خوبی برای هدیه دادن به خانوم‌ها محسوب می شود . این دسته از زیورآلات تنوع زیادی دارد که قابلیت انتخاب بیشتری را به شما می دهد. 

۴.وسایل پرکاربرد خانوم‌ها

اغلب خانوم‌ها بیشتر وقت خودرا در خانه می گذرانند. البته ناگفته نماند که حتی خانم های شاغل، باز هم علاقه ی زیادی به کادوهای کاربردی برای آشپزخانه خود دارند. گاه پیش می آید خانوم‌ها با وجود اینکه به یک وسیله نیاز ندارند به صرف اینکه آن را دوست دارند آن را تهیه می کنند و از داشتنش به خود می بالند. باید به نوع زندگی خانوم‌ها در خرید هدایا توجه کرد…

۵.دکور منزل

خرید یک استند چوبی با شاخه برگی درون آن یا مجسمه سنگی کوچکی در کنار وسایل مدرن باعث خوشحالی خانوم‌ها شود. این هدایا اگرچه کوچک، ولی برای آن ها بسیار ارزشمند خواهد بود. از چوب و سنگ بگذریم تابلو نقاشی‌های خاص نیز می تواند گزینه ای خوبی برای کادو برای خانوم‌ها باشد. تابلوهای نقاشی آبرنگ یا تابلو نقاشی مدرن نیز گزینه‌ی جذابی خواهد بود.

۱۰پیشنهاد جذاب کادو برای خانوم‌ها
۱۰پیشنهاد جذاب کادو برای خانوم‌ها

۶.پیام عاشقانه

برای اغلب آقایان ابراز علاقه به صورت شفاهی کاری بسیار مشکلی است و نیاز است که در کنار تمامی هدایای بزرگ و کوچک کارت تبریک و یا کارت پستالی قرار داده شود با متنی که حاوی این احساسات باشد. خانوم ها جملات عاشقانه‌ی شمارا با هیچ کادویی عوض نمی‌کنند.

۷.کادو مناسب خانوم‌های احساساتی

برای خانوم‌های احساساتی، هر هدیه‌ای می تواند اشک شوق را بر گونه اش بنشاند. چرا که برای این دسته از خانوم‌ها کمیت کادو اهمیت ندارد، مهم ترین چیز برای آنان به یادشان بودن است که ارزش دارد. از این رو خرید کارت پستال، یک شاخه گل موردعلاقه، فایلی از آهنگ های مورد علاقه و … می تواند برایشان بسیار هیجان انگیز باشد.

۸.کادو مناسب خانوم‌های شوخ طبع

تیپ شخصیتی خانوم‌های شوخ برای کادو از آن دسته تیپ هایی است که باید خیالتان راحت باشد. چون هرکادویی از جانب شما می تواند برای او جنبه‌ای شوخی و نشاط بهمراه داشته باشد. در این مواقع شما هم باید علاوه بر رمانتیک بودن جنبه شوخی هدیه را نیز در نظر بگیرید تا جذابیت کادویتان برای این خانوم خنده رو بیشتر شود. کنار هر کادویی که تهیه می کنید، مهم نیست که قیمت کادو چقدر است، مهم اینه که چاشنی داشته باشد. مثلا می تونید کارت پستالی به او بدهید که موجبات خنده‌ی او فراهم شود، یا عکسی خنده‌دار از خودش را برایش چاپ کنید،در هرصورت برای این دسته از خانوم ها، هدیه، لحظات خوش و به یادماندنی را خواهد ساخت.

۹.کادو مناسب خانوم‌های سرآشپز

اینکه همیشه خانومی پیدا بشه که آشپزی برایش یک عشق باشد خیلی دور از تصور نیست و کمتر خانومی را دیده اید که از آشپزی کردن لذت نبرد. هدیه برای این خانوم‌های سرآشپز می تواند هدیه‌ای برای آشپزخانه اش باشد که احتمالا کمک شایانی به پخت و پزش میکند . هرگونه هدیه برای این خانوم‌های دوست داشتنی در واقع سرمایه گذاری برای اتفاقات خوشمزه‌ی آینده خواهد بود.

۱۰.ساعت زنانه

خانوم‌ها دوست دارند همیشه خاص دیده شوند و این امر در تمام وسایلی که می خرند قابل مشاهده است. هر خانومی سبک مخصوص به خود را دارد و در اغلب آن‌ها ساعت یکی از علاقه مندی‌های آنها محسوب می‌شود که حتی اگر تنوع داشته باشد تا بتواند آن را با هر لباسی ست کند باز هم به عنوان هدیه خاص برای آن‌ها محسوب می شود. ساعت چوبی دست ساز که منحصر بفرد و خاص هستند و به جذابیت خانوم ها می افزاید.