Skip to content

کادو ولنتاین

فهرست مطالب

کادو ولنتاین

کادو ولنتاین، آیا شما هم نمی‌دانید برای این روز خاص چه کادویی بخرید؟شما هم به دنبال یک هدیه و کادو خاص هستید که عشقتان را سورپرایز کنید؟آیا شما هم سلیقه‌ی طرف مقابل‌تان را نمی‌دانید و به همین دلیل برای سورپرایز ولنتاین سردرگم هستید؟

خرید کادو ولنتاین

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که عاشق طرف مقابل‌تان هستید و یا ازدواج کرده‌اید، قطعا خرید کادو ولنتاین یکی از استرس‌های شما هم هست. چون روز ولنتاین و عشق برای شمایی که عاشق طرف مقابل‌تان هستید، روزی بسیار مهم به حساب می‌آید.

اگر شما هم قصد دارید در این روز هدیه‌ای خاص را برای همسر یا عشق خود بخرید، باید بدانید امروزه فروشگاه ‌خرید آنلاین کادو بسیار است ،که به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید، بدون اینکه در بازارها و پاساژها دنبال کادوی خود باشید.

البته بهتر است هنگام خرید کادو ولنتاین باید به مواردی مثل سلیقه طرف مقابل‌تان، هزینه‌ای که قرار است خرج کنید، مد روز، سن عشقتان و … توجه داشته باشید. زیرا تفاوت شخصیتی افراد باعث می‌شود که سلیقه‌های متفاوت هم وجود داشته باشند و برای این خرید اینترنتی کادو باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

۱.کارت فرکانس بهترین سورپرایز ولنتاین

 

با دادن این کارت صدایتان را به عشقتان هدیه می‌دهید!چه هدیه‌ای بهتر از این؟ اگر شما هم جز اون دسته آدمایی هستید که نمیتوانید حستان را خوب بیان کنید و به اصطلاح در دسته درون‌گراها قرار میگیرید این ایده قطعا راه نجاتی است برای سورپرایز کادو ولنتاین.

البته که برای آن دسته از افراد  برون‌گرا هم بسیار کاربرد دارد ،زیرا ایده‌ای نوظهور می‌باشد.

همین الان کارت فرکانس را سفارش بدهید!

۲.کادو لاکچری شخصی سازی شده

 

این پکیج‌های کادو به انتخاب خودتان چیده میشود و همچنین قابل تغییر می‌باشد.

در این پکیج کادو لاکچری آیتم‌هایی از قبیل تابلو ترکیبی سایز بزرگ، شامپاین بدون الکل،شکلات ترافل دست‌ساز،جام شخصی سازی شده با هک نام انتخابی شما،کارت متنی مهر و موم شده،باکس بزرگ می‌باشد.

نکته‌ی جالب توجه این است که تمامی این آیتم‌های موجود در این پکیج لاکچری،شما می‌توانید اسم طرف مقابل‌تان را روی آنها هک نمایید.

 

۳. عطر های شخصی سازی با نام انتخابی شما

 

بسته بندی این عطرهای شخصی سازی شده بسیار شیک می‌باشند و مناسب برای هدیه و سورپرایز ولنتاین است. این عطرها در سایزهای ۲۰،۳۰ و ۵۰ میل می‌باشند که از برند SFA فرانسه یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده اسانس عطر می‌باشد.در خرید این عطرها هیچ شک و شبهه‌ای نداشته باشید و مطمعن باشید.
با دادن این عطرها به عنوان کادو ولنتاین،عشقتان را بسیار سورپرایز و خوشحال می‌کنید.

 

۴. پکیج هدیه شخصی سازی شده با نام انتخابی شما

 

در این پکیج مخصوص کادو ولنتاین آیتم‌هایی از قبیل کیف چرم با پلاک نقره،فندک با پلاک نقره،قاب ایرپاد با پلاک نقره،ماگ با هک نام انتخابی شما،کارت متنی مهر و موم شده می‌باشد.
با دادن این کادو حس واقعی خود را به عشقتان ابراز می‌کنید و او متوجه می‌شود که چقد برایتان مهم است.

 

۵. ست چرم و عطر شخصی سازی شده

یکی از کاربردی‌ترین پکیج‌های مناسب برای دادن کادو مردانه! در این پکیج آیتم‌هایی از قبیل کیف کتی (چرم طبیعی گاوی)، جا کلیدی جیب دار (چرم طبیعی گاوی)،شیشه عطر ( با عطر انتخابی شما پر می‌شود)، باکس متوسط به همراه پوشال ولیبل و کارت متنی مهر و موم شده می‌باشد.

 

۶. فول پکیج قهوه، چرم و نقره

در این پکیج آیتم‌هایی از قبیل ماگ ضخصی سازی شده با نام انتخابی شما،زیر لیوانی ورق طلا با اسم،فرنچ پرس شخصی سازی شده،تراول ماگ،فلاسک شخصی سازی شده،کیف با پلاک نقره،چاکلیدی با پلاک نقره،دستبند با پلاک نقره و باکس بزرگ به همراه پوشال و لیبل می‌باشد.

 

۷. ست ملزومات قهوه ، ترافل لوکس دست‌ساز، کیف چرم

 

در این پکیج لاکچری مخصوص کادو و هدیه ولنتاین آیتم‌هایی از قبیل ماگ شخصی سازی شده با نام انتخابی شما،موکوپاد شخصی سازی شده،فرنچ پرس،تراول ماگ،فلاسک،شکلات ترافل دست‌ساز،کیف کتی و به همراه باکس بزرگ به همراه پوشال و لیبل می‌باشد.

 

۸. پکیج کادو ولنتاین مردانه

 

این پکیج مخصوص هدیه ولنتاین مردانه می‌باشد که در آن آیتم‌هایی از قبیل تابلو ترکیبی (فرکانس و ستاره) در سایزهای مختلف که خودتان می‌توانید سایز این تابلو را انتخاب نمایید،شکلات ترافل لوکس دست‌ساز،ماگ اسم شخصی سازی شده،فرنچ پرس،فلاسک با نام انتخابی شما و باکس بزرگ به همراه پوشال و لیبل می‌باشد.

ما در این مقاله از دریم لند گیفت درباره کادو ولنتاین با شما صحبت کردیم،همچنین شما عزیزان و همراهان همیشگی ما،اگر کادو خاص ولنتاین‌تان را انتخاب نکردید اصلا نگران نباشید.شما با مراجعه به فروشگاه و یا اینستاگرام دریم لند گیفت می‌توانید تمامی ‌آیتم‌های کادوی ما را ببینید و هر کدام را انتخاب کردید به صورت آنلاین خرید کنید.کارشناسان ما همیشه منتظر تماس شما هستند.

کادو برای آقایان

کادو برای آقایان و خانم ها یکی از لذت‌بخش‌ترین و به یادمان‌ماندنی‌ترین فعالیت‌ها در زندگی است. هدایا نشان دهنده علاقه،...

مطالعه مقاله