Skip to content

هدیه سازمانی، تبلیغ یا هزینه؟

فهرست مطالب

هدیه سازمانی، تبلیغ یا هزینه؟

هدیه سازمانی، تبلیغ یا هزینه؟

هدیه سازمانی

هدیه سازمانی، تبلیغ یا هزینه؟ : زمانی که حرف از هدیه سازمانی می‌شود،اولین سوالی که به ذهن‌مان می‌رسد این است که هدیه سازمانی،تبلیغ است یا هزینه؟همچنین در مناسبت‌‌های مختلف اداری و یا ملی که در آن در پایان هدایای به مدعوین و یا پرسنل سازمانی خود یا مؤسسات طرف همکاری اهدا می‌نمایند، چه هدیه و کادو خاص را انتخاب و اهدا نمایند که به نحو شایسته‌ ای نیات و اهداف اولیه آن از اهدای هدیه برآورده شود. هدیه سازمانی دارای ویژگی‌های خاصی است که مطمئنا توجه به آن می‌تواند دست ما را در انتخاب بهتر و شایسته تر باز گذارده و منجر به نتیجه ای شایسته گردد.
هدیه سازمانی برخلاف هدیه شخصی و دوستانه دارای نوعی رسمیت بوده و دارای وزن و اعتباری خاص باید باشد. حوزه هدیه سازمانی نسبتأ می‌‌تواند بزرگ باشد، اگر عرصه مناسبی انتخاب شود.امروزه سازمان ها و شرکت های بزرگ که به کارکنان خود اهمیت می‌دهند بیشتر به دنبال هدیه سازمانی شخصی سازی شده هستند.

همچنین بخوانید:هدایای مناسب برای مدیران

هدیه سازمانی خاص

هدیه سازمانی الزاماً باید در بسته بندی‌های شکیل، وزین و ترجیحاً مزین به لوگو یا مشخصات مجموعه اهدا کننده باشد، تا نام اهدا کننده در خاطره ها باقی بماند و شأن هدیه دهنده و هدیه گیرنده در آن لحاظ شده باشد.
ما در دریم لند گیفت هدیه رئیس، هدیه مدیر، هدیه اداری، هدیه مدیریت، هدیه خاص، هدیه جدید، هدیه ویژه، هدیه لوکس، هدیه سازمانی، هدایای تبلیغاتی، هدایای مناسبتی و… ورود کرده‌ایم و با عرضه پکیج های انحصاری، ابداعی و متنوع پاسخگوی شایسته‌ ای به نیاز متقاضیان محترم به هدایای گوناگون به ویژه هدیه سازمانی در بسته‌ بندی‌ های شکیل و وزین نموده و با ارائه تمام پیشنهادات جذاب خود در پکیج هدایای سازمانی دریم لند گیفت خیال گامی مهم و اساسی در این راستا برداشته است.

هدایای سازمانی و هدایای شرکتی،تبلیغ یا هزینه؟

هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی یا هدایای شرکتی معمولا کالا یا خدماتی هستند که به مشتریان ، کارکنان و ذینفعان سازمان به مناسبت هایی همچون هدیه سال نو ، هدیه تولد ، هدیه ازدواج ، مناسبت‌های ملی و مذهبی مانند هدیه عید نوروز ، هدیه شب یلدا , هدیه روز مادر ، هدیه روز پدر ، هدیه روز پزشک ، هدیه روز کارگر ، هدیه روز مهندس و سایر مناسبت‌های بازاریابی هر سازمان یا شرکت اهدا می‌شوند و بر روی آن‌ها عمدتا نام تجاری، نشان لوگو شرکت یا شعار سازمان قرار می‌گیرد.هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی به منظور استفاده در واحد بازاریابی و به منظور استفاده در برنامه ارتباط با مشتریان استفاده می‌شود.

همچنین بخوانید:۷نکته در خصوص هدایای سازمانی

هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی می‌توانند به صورت مستقیم در ملاقات‌های حضوری و نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها یا به صورت غیر حضوری از طریق ارسال با پست و پیک و همراه با سایر کالاها و خدمات دیگر آن شرکت و سازمان اهدا شوند تا نام یک شرکت یا سازمان ، برند ، کمپیت تبلیغاتی و بازاریابی یا یک اتفاق خاص را در میان مخاطبان ترویج کنند. اهدای هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی عموماً بخشی از یک کمپین تبلیغاتی به عنوان متال کمپین چریکی (پارتیزانی) به حساب می‌آیند.

هدیه سازمانی یا هدیه تبلیغاتی ، هدیه ای است که یک شخص ، سازمان ، شرکت یا بنگاه اقتصادی جهت معرفی مجموعه یا محصول یا خدمات یا برند خود یا ترویج و تبلیغ از محصولاتی به عنوان هدیه استفاده می‌نماید که نام و برند خود را روی آن درج یا چاپ یا حک نموده‌است و آن را به مخاطبین خود (بازار هدف از قبل تعیین شده) تقدیم می‌نماید. به این گونه محصولات هدیه سازمانی یا هدیه تبلیغاتی یا هدیه شرکتی گفته می‌شود.

هدایای سازمانی دریم لند گیفت

هدیه سازمانی، تبلیغ یا هزینه؟

زمانی که حرف از هدیه سازمانی می‌شود،اولین سوالی که به ذهن‌مان می‌رسد این است که هدیه سازمانی،تبلیغ است یا هزینه؟زمانی که یک کارفرما تصمیم میگیرد یادگاری ای به مخاطب خود هدیه دهد، ناخودآگاه  به آن به چشم هزینه نگاه می‌کند.

در ذهن خود به این موضوع فکر می‌کند که چه لزومی دارد مقداری ( هرچند کم و مناسب ) پول صرف آن شود که کسب و کار خود را نزد مخاطبشان همیشگی کند؟ آیا راه‌های مقرون به صرفه‌تر دیگری وجود ندارد؟ چرا و با چه توجیه اقتصادی ای اسباب تشکر، قدردانی و وفادار سازی را به جا بیاورند و یا امکان جذب مشتریان جدید را فرآهم سازند؟

باید گفت که اینگونه سوال ها منطقی و به جا هستند زیرا به هر حال هزینه ای صرف هدایای تبلیغاتی میشود. اما آیا فلسفه ارائه هدایای تبلیغاتی چیست؟

باید تاکید کرد که اگر انتخاب و ارائه هدایای سازمانی به روش درستی انجام نشود و شرکت هدیه دهنده را به هدف خود نزدیک نکند، دقیقا مانند انداختن پول خود به سطل آشغال است.

اگر هدایای سازمانی با انتقال حس خوب و ماندگار در ذهن مخاطب شما عمل نکند،هزینه‌ای که بابت اهدا هدایای سازمانی کرده‌اید نتایج ناخوشایندی را دنبال نخواهد کرد.

اما همچنین نمی‌توان قدرت تاثیر گذاری یک هدیه سازمانی و شرکتی را انکار کرد. این موضوع ثابت شده است که ارائه هوشمندانه هدیه همراه با محبت به طرف مقابل میتواند چه تاثیر شگفتی در او ایجاد کند.

ارایه هدیه سازمانی تبلیغاتی بسیار کار پر ریسکی است. میتواند به راحتی روابط کاری را به عرش و با یک سهل انگاری به فرش برساند.

هدایای شرکتی یک ابزار مناسب برای تقویت، تداوم و شکل گیری روابط شغلی با مخاطبین است، بهتر است از آن به خوبی بهره گرفته شود.

حال به نظر شما هدیه سازمانی،تبلیغ یا هزینه؟محسوب می‌شود.

چرا هدایای سازمانی دریم لند گیفت؟

فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید بهترین و خاص‌ترین هدیه سازمانی خود، به بهترین قیمت بازار از دسته بندی های متنوع محصولات ما بازدید نمایید. در این بازدید جذاب و مهیج در تمامی لحظات پاسخگوی شما خواهیم بود.

به راحتی از انواع هدایا تبلیغاتی ما بازدید کنید و محصولات شگفت انگیز ما را با هم مقایسه کنید و یک خرید راحت، موفق و خوب داشته باشید.

نکاتی برای خرید هدیه سازمانی

در اینجا ما چند نکته مهم راجع به هدیه سازمانی،تبلیغ یا هزینه؟ را برای شما آماده کردیم که با رعایت این نکات می‌توانید هدیه‌ای خاص از طرف شما برای مدیر،کارمند و … تهیه نمایید.همچنین می‌توانید برای دیدن ایده‌هایي برای خرید هدیه سازمانی خاص،هدیه شخصی سازی شده،کادو خاص و …به فروشگاه ما و یا به پیج اینستاگرام دریم لند گیفت سر بزنید،مطمعنا کادو مد نظرتان را به راحتی خواهید یافت.ما منتظر شما هستیم.